Competitie

Voor alle informatie verwijzen we jullie graag door naar naar de link op badmintonvlaanderen.be Hier kan je de uitslagen bekijken alsook wanneer er gespeeld zal worden. 

Dames competitie

Smash 1D

Ploegkapitein: Orly Vandeurzen - orly@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 3de Liga C

Smash 2D

Ploegkapitein: Saartje Van Vlasselaer - saartje@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 1ste Provinciale

 

Heren competitie

Smash 1H

Ploegkapitein: Lindert Vandeurzen - lindert@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 1ste Provinciale A

Smash 2H

Ploegkapitein: Serge Beullens - serge@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 2de Provinciale A

Smash 3H

Ploegkapitein: Kevin Neuteleers - kevin@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 2de Provinciale B

 

Gemengde competitie

Smash 1G

Ploegkapitein: Orly Vandeurzen - orly@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 3de Liga D

Smash 2G

Ploegkapitein: Sarah Mondelaers - sarah@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 1ste provinciale A

Smash 3G

Ploegkapitein: Kevin Beken - kevin.b@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 2de provinciale A

Smash 4G

Ploegkapitein: Geybels Lander - lander@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 3de provinciale