Competitie

Voor alle informatie verwijzen we jullie graag door naar naar de link op toernooi.nl Hier kan je de uitslagen bekijken alsook wanneer er gespeeld zal worden. 

Dames competitie

Smash 1D

Ploegkapitein: Orly Vandeurzen - orly@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 3de Liga C

Smash 2D

Ploegkapitein: Saartje Van Vlasselaer - saartje@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 1ste Provinciale

 

Heren competitie

Smash 1H

Ploegkapitein: Bart Hunerbein - bart@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 1ste Provinciale

Smash 2H

Ploegkapitein: Koen Buysmans - koen@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 3de Provinciale A

Smash 3H

Ploegkapitein: Kevin Neuteleers - kevin@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 3de Provinciale A

Smash 4H

Ploegkapitein: Kevin Beken - kevn.beken@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 4de Provinciale

 

Gemengde competitie

Smash 1G

Ploegkapitein: Marco Jans - marco@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 1ste Provinciale

Smash 2G

Ploegkapitein: Jimmy Beliën - jimmy@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 2de provinciale A

Smash 3G

Ploegkapitein: Kevin Neuteleers - kevin@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 3de provinciale B