Competitie seizoen 2014-2015

Dames competitie

Smash 1D

Ploegkapitein: Orly Vandeurzen - orly@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 3de Liga

Smash 2D

Ploegkapitein: Saartje Van Vlasselaer - saartje@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 2de Provinciale

 

Heren competitie

Smash 1H

Ploegkapitein: Bart Hunerbein - bart@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 1ste Provinciale

Smash 2H

Ploegkapitein: Kevin Neuteleers - kevin@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 2de Provinciale

Smash 3H

Ploegkapitein: Gerrit Andreo y Sanchez - gerrit@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 4de Provinciale

Smash 4H

Ploegkapitein: Koen - koen@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 4de Provinciale

 

Gemengde competitie

Smash 1G

Ploegkapitein: Marco Jans - marco@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 1ste Provinciale

Smash 2G

Ploegkapitein: Jimmy Beliën - jimmy@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 2de provinciale A

Smash 3G

Ploegkapitein: Koen Buysmans - koen@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 3de provinciale B