Competitie seizoen 2017-2018

Dames competitie

Smash 1D

Ploegkapitein: Orly Vandeurzen - orly@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 3de Liga C

Smash 2D

Ploegkapitein: Saartje Van Vlasselaer - saartje@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 2de Provinciale

 

Heren competitie

Smash 1H

Ploegkapitein: Marnick Vandeurzen - marnick@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 3de Liga D

Smash 2H

Ploegkapitein: Serge Beullens - serge@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 2de Provinciale A

Smash 3H

Ploegkapitein: Kevin Beken - kevin.b@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 3de Provinciale A

Smash 4H

Ploegkapitein: Gille Vandyck - gilles@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 4de Provinciale B

 

Gemengde competitie

Smash 1G

Ploegkapitein: Orly Vandeurzen - orly@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 1ste Provinciale

Smash 2G

Ploegkapitein: Bart Hunerbein - bart@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 2de provinciale A

Smash 3G

Ploegkapitein: Serge Beullens - serge@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 2de provinciale B

Smash 4G

Ploegkapitein: Kevin Neuteleers - kevin@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op badmintonvlaanderen.be
Reeks: 4de provinciale