Competitie seizoen 2013-2014

Voor alle informatie verwijzen we jullie graag door naar naar de link op toernooi.nl Hier kan je de uitslagen bekijken alsook wanneer er gespeeld zal worden.

Dames competitie

Smash 1D

Ploegkapitein: Sarah Mondelaers - sarah@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 2e Liga B

Smash 2D

Ploegkapitein: Marianne Goffinghs - marianne@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 2de provinciale

 

Heren competitie

Smash 1H

Ploegkapitein: Jimmy Beliën - jimmy@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 2de provinciale B

Smash 2H

Ploegkapitein: Koen Buysmans  - koen@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 3de provinciale B

Smash 3H

Ploegkapitein: Gerrit Andreo y Sanchez  - gerrit@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 3de provinciale C

 

Gemengde competitie

Smash 1G

Ploegkapitein: Sarah Mondelaers - sarah@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 1ste Privinciale

Smash 2G

Ploegkapitein: Marco Jans - marco@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 3de provinciale B

Smash 3G

Ploegkapitein: Serge Beullens - serge@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 3de provinciale A

Smash 4G

Ploegkapitein: Gerrit Andreo y Sanchez  - gerrit@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 4de provinciale