Competitie seizoen 2014-2015

Dames competitie

Smash 1D

Ploegkapitein: Sarah Mondelaers - sarah@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 2e Liga B

Smash 2D

Ploegkapitein: Marianne Goffinghs - marianne@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 1ste provinciale

Heren competitie

Smash 1H

Ploegkapitein: Marco Jans - marco@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 2de provinciale B

Smash 2H

Ploegkapitein: Kevin Neuteleers  - kevin@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 2de provinciale A

Smash 3H

Ploegkapitein: Gerrit Andreo y Sanchez  - gerrit@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 3de provinciale B

 

Gemengde competitie

Smash 1G

Ploegkapitein: Marco Jans - marco@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 1ste Provinciale

Smash 2G

Ploegkapitein: Jimmy Beliën - jimmy@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 2de provinciale A

Smash 3G

Ploegkapitein: Serge Beullens - serge@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 2de provinciale B

Smash 4G

Ploegkapitein: Gerrit Andreo y Sanchez  - gerrit@smashbc.com
Wedstrijden: bekijk deze ploeg op toernooi.nl
Reeks: 3de provinciale B